субота, 14 березня 2015 р.

Наша школа має шанс отримати сучасний спортивний майданчик

 

  Фонд Кличко запровадив соціальну ініціативу «Клич друзів – граймо разом» ще у 2005 році, щоб повернути любов до спорту, інтерес до занять фізкультурою та сприяти зміцненню здоров’я дітей шляхом розширення мережі дитячих спортивних майданчиків. Ініціатива відбувається за рахунок гранту Фундації Coca-Cola.
  До участі у конкурсі запрошуються усі без винятку українські школи і у великих містах, і у найвіддаленіших селах. Єдина умова – учні та вчителі повинні щиро прагнути до активного та здорового способу життя, проводити спортивні змагання, розвивати той чи інший вид спорту, словом, розуміти значення спорту і фізичної культури для гармонійного розвитку і життєвого успіху.
  Окрім доставки майданчика, Фонд проводить всі роботи з його монтажу та налаштування, додає до нього комплект спортивного інвентаря, на згадку про перемогу у конкурсі висаджує каштани у школі та забезпечує веселе і цікаве відкриття майданчика – змагання, на яких дарує безліч подарунків юним чемпіонам! А на одне з відкриттів завітає чемпіон світу з боксу та засновник фонду Володимир Кличко – це стане незабутнім сюрпризом для однієї зі шкіл-переможниць.
   Конкурс триває з 5 березня до 5 квітня.
 Запрошую всіх, кого цікавить даний проект, перейти за посиланням та зареєструватися http://my.klitschkofoundation.org/ref/GBMl4M

Клич друзів - граймо разом!