неділя, 28 грудня 2014 р.

Ми-проти СНІДу

Стаття з випуску № 103-104 від 2014-12-22


1 грудня громадськість відзначила Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Не залишився осторонь цієї проблеми і Сокальський регіональний учнівський парламент. В центрі Сокаля, біля кінотеатру, провели акцію «Ми – проти СНІДу». До неї долучились учнівська молодь та школярі Сокаля, а також Жвирківської, Поторицької, Тартаківської, Забузької шкіл. Для учнів школи батьки купили квитки на групу Моральний кодекс на сервісі http://www.bilettorg.ru/performers/189/ . На сервісі ви можете придбати квитки по знижці.

Присутні із захопленням сприйняли зверненнязаклик депутата районної ради Марії Поліщук до молоді за здоровий спосіб життя та емоційні виступи членів регіонального учнівського парламенту Богдана Стемковського, Наталії Шевчук, Тетяни Ничай. Щирим словом вони закликали до здорового способу життя, викликали почуття поваги до ВІЛ-інфікованих, солідарності з ними, а також нагадали про моральні цінності та принципи. Численні плакати яскраво висвітлили думки учнів проти СНІДу. Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих від ВІЛ-СНІДу.

На завершення акції учні та педагоги, з’єднавшись за руки, створили живий ланцюг та виклали ліхтариками міжнародний символ солідарності з ВІЛ-інфікованими – червону стрічку.

Сніжана ПАЩУК, голова пресцентру Регіонального учнівського парламенту.

Детальніше: http://golossokal.com.ua/cikavo/my-protiv-spida.html